Ana Sayfa EREĞLİ 31 Ocak 2023 165 Görüntüleme

8 Adet Sahte Plaka, Sahte Alkol, GÜmrük Kaçağı Alkol ve Kaçak Makaron Ele Geçirildi

kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri tarafından Ereğli’de çeşitli zamanlarda yapılan uygulamalarda çeşitli miktarlarda kaçak alkol ve kaçak makaron-kaçak sigara ile sahte plaka ele geçirildi.

Ereğli KOM ekiplerinin 12 Ocak 2023 tarihinde bir ikamette yaptıkları aramada, 3 litre el yapımı alkol, 2 adet alkol yapım kiti; 14 Ocak 2023 tarihinde bir ikamette ve bir araçta yapılan aramada yarım litrelik şişe içerisinde el yapımı rakı, yarım litrelik şişe içerisinde el yapımı viski ve alkol yapım kitleri ele geçirildi.

İhbar üzerine bir işyerinde yapılan aramada ise 30 adet gümrük kaçağı alkollü içki, 141 adet sahte barkod, 21 adet gümrük kaçağı sigara, 64 adet sentetik ecza hap maddesi, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 2 şahsa gerekli işlemler yapıldı.

Bir işyerinde de arama yapan ekipler, 8 bin adet boş makaron, 13 kg kıyılmış tütün ve 7 bin 200 adet doldurulmuş makaron ele geçirdiler.

-8 Adet Sahte Plaka Ele Geçirildi-

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, Ereğli’de yaptıkları çalışmalarda toplamda 6 adet sahte plaka ele geçirdiler.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster