Ana Sayfa EREĞLİ 19 Eylül 2023 101 Görüntüleme

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun Görevinden İstifa Etti

nilsite
kardesleryaziicimasa

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, 5 yıldır yürüttüğü ilçe başkanlığı görevinden istifa etti.

Dursun, istifası ile ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında şunlara yer verdi:

“Saygıdeğer hemşehrilerim,

Kurulduğu günden bu yana  milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan Ak Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişim ve dönüşüm sembolü olmuştur. Partimizin temel değerleri olan adalet, özgürlük, demokrasi, ve milli birlik ruhu, Türkiye’nin  güçlü şekilde ilerlemesi için temel bir direksiyon görevi üstlenmiştir. Toplumumuzun her kesimine kucak açan ve farklılıkları zenginlikleri olarak partimiz, ülkemizin her bir köşesinde birlik, beraberlik ve dayanışma duygusunu güçlendirmiştir.

21 yıldır Ereğli’mizin kalkınması, refahı ve marka şehir olması için tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte, bu şehri bize emanet edilmiş bir hazine olarak görerek; bu hazineyi korumak ve daha da  büyütmek için var gücümüzle çalıştık.

Bu inançla yaklaşık 14 yıldır hemen her kademesinde büyük bir aşkla ve gayretle görev aldığım, 6 yıla yakın süredir yürüttüğüm Ak Parti Ereğli İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliği ile aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum. Görev sürecim boyunca, İlçemizin kalkınması ve refahı için büyük bir gayretle çalışmaya özen gösterdik. Projelerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda bir çok başarı elde ettik.

Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta 21 yıldır vizyonu ile, icraatları ile bize liderlik eden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarlığımı ifade etmek istiyorum.

Bakanlarımıza, Milletvekillerimize,İl Teşkilatımıza, Konya Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkürlerimi iletiyorum.

Ak Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır.Partimizin yüklemiş olduğu misyonu, görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince İlçemize taşımaya çalıştık.Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz.

Tüm Ak Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla.

trendmasa
cayhansite
sitesolreklam
mugesag
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster