Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA, TÜRKİYE 16 Ekim 2022 177 Görüntüleme

Devlet Bahçeli Konya Mitinginde Muhalefete Yüklendi

kardesleryaziicimasa

Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı Devlet Bahçeli, Konya’da miting gerçekleştirdi. Mitinge, Ereğli, Emirgazi ve Halkapınar’dan da katılım oldu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, “2023’e Doğru, Aday Belli Karar Net” sloganı ile Türkiye genelinde gerçekleştirdiği mitingleri Konya ile sürdürdü. Konya Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda düzenlenen mitinge Konya merkezin yanısıra ilçelerden de katılım olurken, Ereğli, Emirgazi ve Halkapınar ilçelerinden de yoğun katılım sağlandı.

Konuşmasına, Amasra’daki maden ocağı patlamasına değinerek başlayan Devlet Bahçeli, maden ocağındaki göçükte hayatını kaybeden işçilerin ailelerinin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini, ailelere her türlü desteğin sağlanacağını ifade etti.

-Muhalefete Yüklendi: “Kılıçdaroğlu Truva Atıdır”-

MHP lideri Devlet Bahçeli, konuşmasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi ve Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretini şaibeli olarak nitelenirdi.  Kılıçdaroğlu’nun ABD ziyaretinde 8 saat ortadan kaybolduğunu ve bu süre içerisinde kimlerle hangi temaslarda bulunduğunun, kimlerle hangi pazarlıkları yaptığının belli olmadığını da dile getiren Bahçeli, “Kılıçdaroğlu, zalimlerin aramıza sızdırdığı bir Truva atıdır” dedi.

Dezenformasyon yasasının meclisten geçtiğini de ifade eden Bahçeli, dijital teröre izin vermeyeceklerini ifade ederek, “Küfrün, kötülüğün, ihanetin özgürlüğü olamaz. İç barışı ve huzur ortamını yıkıcı girişimlerin, hakla, hukukla bir bağı olamaz” dedi.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu da söyleyen Bahçeli, 2023 seçimlerinde Erdoğan’ın açık ara fark ile seçimi kazanacağını ve cumhur İttifakı’nın daha güçlü olarak yoluna devam edeceğinin altını çizdi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster