Ana Sayfa EMİRGAZİ 10 Eylül 2022 112 Görüntüleme

Emirgazi Belediyesi Hizmet Araçlarına Yenisi Eklendi

kardesleryaziicimasa

Konya’nın Emirgazi ilçe belediye başkanı Nurişen Koçak’ın, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ile yaptığı görüşmeler sonucunda ilçeye yeni bir hizmet aracı daha kazandırıldı. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığının Emirgazi Belediyesine hibe ettiği temizlik aracı ilçe belediye envanterine katıldı.

Yeni hizmet aracının ilçeye hayırlı olmasını dileyen Emirgazi Belediye Başkanı Nurişen Koçak, Çevre şehircilik ve iklim değişikliği bakanımız hemşehrimiz sayın Murat Kurum’a şahsım ve ilçem adına çok teşekkür ediyorum. Belediyemizin ihtiyacı olan bu çöp süpürme aracını bizlere kazandırdığı için ilçemize ve belediyemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Emirgazi Belediyesine, 2018 yılında da yine Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’ndan ir temizlik aracı daha hibe edilerek hizmete kazandırılmıştı. Öte yandan, belediye başkanı Nurişen Koçak’ın girişimleri ve görüşmeleri ile geçtiğimiz yıllarda iş makineleri belediyeye hibe yoluyla kazandırılmış ve belediye bütçesine yük olmadan envantere kaydedilmişti.

Bir açık hava görseli olabilir

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster