Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA 11 Haziran 2024 137 Görüntüleme

Emniyet ve Jandarmanın Haftalık Çalışmaları Yine Göz Doldurdu

kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin geçtiğimiz bir hafta içerisinde gerçekleştirdikleri uygulamalarda silah, uyuşturucu madde ve kaçak tütün ele geçirildi.

-Çeşitli Suçlardan Aranan 24 Kişi Yakalandı-

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve jandarma ekipleri tarafından yapılan uygulamalarda, hakkında çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 13 kişi, ifadeden dolayı aranan 10 kişi ve para cezasından dolayı aranan 1 kişi olmak üzere toplam 24 kişi yakalandı.

-Ruhsatsız Silah ve Uyuşturucu Madde Uygulamaları-

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipler tarafından yapılan uygulamalarda, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet kurusıkı tabanca, 2 adet ruhsatsız av tüfeği, 2 adet bıçak ve 11 adet tabanca fişeği ele geçirildi.
Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan 4 ayrı narkotik uygulamasında ise işlem yapılan 4 kişiden 1’i tutuklandı. Uygulamalarda 1.20 gram esrar maddesi, 7,95 gram sentetik kannabinoid maddesi, 16 adet sentetik ecza hap maddesi ele geçirildi.

İlçe Jandarma Komutanlığı ekipler tarafından yapılan 2 narkotik uygulamasında da 2 kişiye işlem yapılırken, 39 adet sentetik ecza hap maddesi ve 23 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

-8 Bin 700 Adet Doldurulmuş Makaron Ele Geçirildi-

Emniyet Müdürlüğü KOM ekipleri tarafından Ereğli ilçe merkezinde yapılan uygulamada 8 bin 700 adet doldurulmuş makaron ile 5 kg bandrolsüz tütün ele geçirildi.

Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yaptıkları KOM uygulamasında ise 100 adet gümrük kaçağı akıllı saat ele geçirildi. Her iki kaçakçılık uygulamasında toplamda 2 kişiye işlem yapıldı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster