Ana Sayfa EREĞLİ 26 Ağustos 2022 189 Görüntüleme

Ereğli Belediyesi Merkez ve Taşrada Yol Çalışmalarını Sürdürüyor

kardesleryaziicimasa

Merkez ve taşra mahallelerde yol yapım, bakım ve tamir çalışmalarını sürdüren Ereğli Belediyesi, çalışmalar kapsamında Alhan Mahallesi ve Cinler Mahallesinde yol çalışması başlattı.

Alhan Mahallesinde başlattığı kilitli taş çalışmalarını sürdüren Ereğli Belediyesi ekipleri, mahalle içerisindeki sokakların tamamını kilitli taş ile kaplayacak. Öte yandan çalışmalarını Cinler Mahallesinde sürdüren belediye ekipleri, Cinler Mahallesinde başlattığı asfalt çalışmalarını tamamladı.

Yol çalışmaları ile ilgili değerlendirmede bulunan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, ‘Yol Medeniyettir’ anlayışı ile çıktıkları yolda bozuk yol bırakmamak için çalıştıklarını kaydetti. Oprukçu, açıklamasını şu şekilde sürdürdü: “İlçe merkezimizde bozuk yol bırakmamak adına başlattığımız çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çalışmalarımız kapsamında Alhan Mahallemizde kilitli taş çalışmalarımız sürüyor. Cinler Mahallemizde asfalt çalışmalarımız ise tamamlandı. Asfalt sezonu sona ermeden, ilçemizdeki diğer sokaklarımızda asfalt çalışmalarımız sürecek” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster