Ana Sayfa EREĞLİ 31 Ekim 2022 229 Görüntüleme

Ereğli Belediyesi Sıcak Asfalt Çalışmalarında Atağa Geçti

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ereğli genelinde 20 bin ton sıcak asfalt çalışması için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz hafta sonu Şinasi Mahallesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren Ereğli Belediyesi ekipleri, bugün de Yıldırım Beyazıt Mahallesinde sak asfalt çalışması başlattı. Çalışmaların, önümüzdeki günlerde de ara vermeden devam edeceği belirtildi

-20 Bin Ton Sıcak Asfalt Yapılacak-

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, asfaltlama çalışmaları ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede, Ereğli genelinde 2022 yılı içerisinde yapılacak olan 20 bin ton sıcak asfalt atağına Yıldırım Beyazıt Mahallesi ile başladıklarını ifade etti.

Göreve geldiği 2019 yılından bu yapılan asfalt çalışmalarına da değinen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, yaptığı değerlendirmede şunlara yer verdi: “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana belirttiğimiz asfaltsız, bozuk yol bırakmama hedefimiz doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda şimdiye kadar 95 Bin Ton sıcak asfalt, 27 Bin Ton yama, 433 Bin Metrekare soğuk asfalt ve 605 Bin metrekare kilitli parke taşı yol çalışması ile rekor üstüne rekor kırdık. Cumhuriyet tarihinin en yoğun asfalt çalışmasını gerçekleştirdiğimiz bu dönemde durmadan, yorulmadan şehrimize hizmet etmeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Asfaltsız, bozuk, tozlu ve çamurlu yol bırakmamaya kararlıyız. Ereğli’mize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster