Ana Sayfa EREĞLİ 18 Nisan 2022 202 Görüntüleme

Ereğli Emniyetinden Asayiş ve Narkotik Uygulaması

kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ereğli’de yaptıkları uygulamada, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve arama kaydı olan 2 kişiyi yakalarken, yapılan uygulamalarda ruhsatsız tabanca ve uyuşturucu madde de ele geçirildi.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, aranan şahıslara yönelik gerçekleştirdikleri uygulamada şahıslardan ‘Ruhsatsız Ateşli Silahlar ve Mermileri Satın Alma Taşıma veya Bulundurma’ suçundan aranması bulunan M.A.Y isimli şahıs, ‘Tehdit’ ve ‘Hakaret’ suçlarından aranması bulunan Ö.D isimli şahıs, ‘Kişinin Kendisini Kamu Görevlisi Olarak Tanıtması Suretiyle Dolandırıcılık’ sucundan 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan R.A isimli şahıs, ‘Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama’ suçundan aranması bulunan İ.B isimli şahıs ile çeşitli suçlardan araması bulunan 9 kişi yakalandı.

Ereğli genelinde yaptığı uygulamaları sıklaştıran Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Eti Mahallesi Deliklitaş Caddesi üzerinde şüphe üzerine durdurdukları bir şahsın üzerinden ruhsatsız tabanca ele geçirdi. Yine Hortu Mahallesinden çalınan demir korkuluklar, Ereğli’de bir ikametin bahçesinde ele geçirildi.

-Narkotik Çalışmaları-

Asayiş uygulamalarının yanısıra narkotik uygulamalarını da sürdüren Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri; uyuşturucu madde kullanan, nakleden ve ticaretini yapan sokak satıcılarına yönelik gerçekleştirdikleri iki ayrı uygulamada toplamda 13,75 gram metamfetamin maddesi, 15,55 gram sentetik kannabinoid maddesi, 16 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirdi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster