Ana Sayfa EREĞLİ 28 Nisan 2022 412 Görüntüleme

Ereğli Emniyetinden Suç ve Suçlulara Yönelik Aralıksız Operasyonlar

kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, suç ve suçlulara göz açtırmıyor. Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin son bir hafta içerisinde yaptıkları uygulama ve operasyonlarda, çeşitli suçlardan aranması bulunan 12 kişi yakalanarak tutuklandı.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde son bir hafta içerisinde yaptıkları uygulamalarda, uyuşturucu madde kullanmak suçundan 2 yıl 3 ay kesinleşmiş hapsi bulunan T.Ş., ile uyuşturucu madde kullanmak, satın almak ve bulundurmak suçlarından aranan aranması olan C.A., R.A. ve B.K. isimli şahıslar yakalandı. Hırsızlık suçundan 2 yıl 1 ay kesinleşmiş hapsi bulunan L.İ., ruhsatsız silah taşıma ve bulundurmak sulundan aranan S.E.. ile çeşitli suçlardan aranması olan 6 kişi olmak üzere toplam 12 kişi yakalandı.

Öte yandan, ilçe genelinde asayiş denetimlerini sürdüren ekipleri, bir kurum ve işyerinden hurda ve alüminyum levha çaldıkları tespit edilen ve 6 kişiyi yakaladı. Yakalanan 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bir ikametten hurda çaldıkları tespit edilen ve emniyet ekiplerinin çalışmaları sonucu yakalanan 2 şüpheliden T.D. isimli şahıs da çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster