Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA 15 Eylül 2023 1312 Görüntüleme

Ereğli’de 18 Mahallede Kamulaştırma Yapılacak. Mahalle ve Parsel Listesi İçin Tıklayın

nilsite
kardesleryaziicimasa

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından Konya çevresindeki demiryolu ağı genişletme çalışmaları sürüyor Çalışmalar kapsamında Karaman-Konya-Ulukışla hattındaki tren hattının çift hatlı hale getirilmesi için Resmi Gazetede kamulaştırma kararı yayınlandı. Yayınlanan kamulaştırılacak alanlar listesinde Ereğli’den 17 mahalle yer alıyor.

Ayrancı, Ereğli ve Ulukışla ilçelerinde yer alan birçok mahallede çeşitli parseller, tren hattı çalışmaları nedeni ile kamulaştırılacak. Kamulaştırma parsellerinde Ayrancı ilçesinden merkez de dahil olmak üzere toplam 6 mahalle, Ereğli’den ise 18 mahalle yer alıyor.

Ayrancı’da kamulaştırma yapılacak parsellerin yer aldığı mahalleler, Ayrancı merkez, Hüyükburun, Karaağaç, Saray, Ağızboğaz ve Böğecik köyleri.

Ereğli’de kamulaştırılacak parsellerin yer aldığı mahalleler ise Karaburun, Melicek, Burhaniye, Çimencik, Barbaros, Yenibağlar, Gülbahçe, Sümer, Batıalagözlü, Çömlekçi, Eti, Hacımemiş, Talatpaşa, 500 Evler, Acıpınar, Bulgurluk, Mehmet Akif ve Yunuslu mahalleleri.

Ulukışla ilçesinde ise Cumhuriyet Mahallesinde kamulaştırma yapılacak.

KAMULAŞTIRMA YAPILACAK MAHALLELER VE PARSELLERİN TAM LİSTESİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

trendmasa
cayhansite
sitesolreklam
mugesag
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster