ResimLink - Resim Yükle
Ana Sayfa EREĞLİ 11 Aralık 2022 121 Görüntüleme

Ereğli’de Trafik Kurallarını İhlal Edenlere Ceza Yağıyor. Vatandaşlar Uygulamadan Memnun

nilsite
kardesleryaziicimasa

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ereğli’deki trafik düzensizliğine son vermek için yoğun bir çalışma sergiliyor. Ereğli’de özellikle ana caddelerde görülen ve trafiğin aksamasına neden olan çift parkların giderilmesine odaklanan Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik şube amirliği ekipleri, çift park yaparak trafik akışını engelleyen araç ve sürücülerine cezai işlem uyguluyor.

-Seyir Halindeyken Telefonla Konuşan, Çift Park Yapanlara ve Çevreyi Rahatsız Edecek Şekilde Araç Kullanan Sürücülere Ceza-

Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde trafik güvenliğini sağlamak ve trafik akışını düzenlemek amacı ile gerçekleştirdikleri çalışmalarda, özelikle ana caddelerde araçlarını çift park olarak parkeden sürücüleri uyarıyor, araçların kaldırılmaması halinde cezai işlem uygulanıyor. Öte yandan seyir halinde iken cep telefonu ile görüşen sürücülerin de plakalarına cezai işlem uygulanıyor.

Cezai işlem uygulanan trafik kuralı ihlalleri arasında çevreyi rahatsız edecek şekilde (yüksek sesle müzik dinlemek, abartı egzoz vb.) araç kullanmak, otobüs duraklarına araç park etmek ve kırmızı ışık ihlali de yer alırken, tehlikeli şekilde araç kullanan araçların da plakalarına cezai işlem uygulanıyor.

-Vatandaşlar Uygulamalardan Memnun-

Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin trafik kuralı ihlallerine yönelik çalışmaları ise vatandaşları memnun ediyor. Trafik kuralları ihlalleri nedeni ile, özellikle çift sıra parklar nedeni ile trafikte aksamaların meydana geldiğini belirten vatandaşlar, trafik ekiplerinin uygulamaları ile bu sorunun büyük oranda ortadan kalktığını belirttiler.

trendmasa
ResimLink - Resim Yükle
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster