Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA, KÜLTÜR-SANAT, TÜRKİYE 10 Mayıs 2024 276 Görüntüleme

Ereğlili Yönetmen ve Senaristin Korku Filmi “Ammon” Sinemalarda

kardesleryaziicimasa

Senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini Ereğlili genç isim Celal Demirtaş’ın yaptığı korku filmi 24 Mayıs’ta sinemalarda gösterime girecek.

Ereğlili Celal Demirtaş tarafından yazılan ve yönetilen, başrollerinde ünlü tiktok fenomeni Mehmet Cula, Güldemet Durukan, Fırat Tosun, Adem Sincar, Esra Ordulu ve Poyraz Sincar’ın oynadığı “Cehennemden Gelen Öfke AMMON” filmi, 24 Mayıs 2024 tarihinde sinemalarda gösterime girecek.

Yapımcılığını Zeki Sincar ve Adem Sincar’ın üstlendiği Zeki Sincar Production ve Meda Film’in ortak yapımı olan ve son yılların en iddialı yerli korku filmlerinden biri olmaya aday gösterilen AMMON ‘Cehennemden Gelen Öfke’  filminin senaristi ve aynı zamanda yönetmeni aslen Ereğlili olan Celal Demirtaş, böyle bir senaryonun Türkiye’de daha gerçekleşmediğini iddia etti. AMMON’un konusu ile de dikkat çekeceğini ifade eden Demirtaş, “Güzel bir kadro ile güzel bir iş çıkardık” dedi.

Oyunculardan Mehmet Cula, Güldemet Durukan ve Fırat Tosun ise iyi bir yönetmen ile kendilerine sunulan fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını söyleyerek, “Başrol projesi olarak korku filmi izleyicilerinin gönlünde yer edeceğimizi umuyoruz.” Dedi.

Son olarak tüm hemşehrilerini sinema salonlarına davet eden yönetmen Celal Demirtaş kendisine destek olan herkese ayrıca teşekkür etti.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster