Ana Sayfa EREĞLİ, HALKAPINAR 15 Mayıs 2022 451 Görüntüleme

Halkapınar Belediye Başkanı’ndan Hastanedeki Yetersizliğe Tepki

kardesleryaziicimasa

Ereğli’de bugün sabah saatlerinden itibaren, mide bulantısı ve karın ağrısı şikayetleri ile devlet hastanesinde yaşanan yoğunlukta, hastane personel sayısının yetersiz olmasına Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal’dan da tepki geldi.

Ereğli’de görülen yoğun şikayetlerin kızında da görülmesi üzerine, kızını Ereğli Devlet Hastanesine götüren Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, , insanların salgından dolayı Hastaneye akın ettiğini fakat bu duruma rağmen tek doktorla yüzlerce hastaya müdahale edilmeye çalışıldığını, bu durumdan bilgisi olan hastane yönetiminin konuya duyarlılık gösterip doktor görevlendirmek yerine ilgisiz kaldığını görünce haklı olarak tepki gösterdi.

Başkan Mehmet Bakkal yaşanan sıkıntı ve doktor olmamasını anlamakta güçlük çektiğini yüzlerce insanın tedavi olmak için saatlerce beklediğini söyledi. Konuyla ilgili olarak Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimini arayan Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, “derhal doktor takviyesi yapın” diyerek tepkisini gösterdi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster