Ana Sayfa EREĞLİ 23 Şubat 2023 322 Görüntüleme

HDU Medya’nın Genç Yöneticisi, Çalışma Alanlarını Büyütmeyi Hedefliyor

kardesleryaziicimasa

Konya’nın Ereğli ilçesinde web tasarım, sosyal medya yönetimi ve promosyon ürünleri üzerine faaliyetini sürdürdüğü işletmesinde genç girişimcilik örneğini sergileyen Hacı Deniz Ünal, sadece Ereğli’ye değil, Konya ve İç Anadolu Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’ye web tasarım ve promosyon ürünleri hizmeti veriyor.

1997 yılında Konya’nın Karapınar ilçesine dünyaya gelen ve genç girişimcilik örneğini sergilediği mesleğine nasıl başladığını anlatan Hacı Deniz Ünal; öğrenim hayatından sonra saha pazarlamasında çalışarak başladığı iş hayatını, yazılım şirketleri ile sürdürdüğünü söyledi.

Saha pazarlaması çalışmalarının ardından yazılım şirketlerinde çalışmaya devam ettiğini belirten Ünal, “Yazılım şirketlerindeki çalışmalarımın ardından 2022 yılında kurduğum Ereğli merkezli HDU Media isimli şirketimde, Konya başta olmak üzere tüm ülke geneline web tasarım, sosyal medya yönetimi ve promosyon ürünleri hizmeti veriyorum. Önümüzdeki yıllarda çalışma alanlarımızı genişleterek hizmet vermeyi planlıyorum” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster