Ana Sayfa EREĞLİ 7 Ekim 2022 193 Görüntüleme

Hüseyin Oprukçu’ya Promosyon Anlaşması Yetkisi Verildi

kardesleryaziicimasa

Ereğli belediyesinin geçtiğimiz gün düzenlenen Ekim ayı meclis toplantısında MHP’li meclis üyeleri tarafından verilen önerge ile, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya, promosyon anlaşmalarının gerçekleştirilmesi için yetki verildi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, açıklamasında şunlara yer verdi. “Milliyetçi Hareket Partisi Ereğli Belediye Başkanlığı olarak, Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Oprukçu beyefendiyle yaptığımız istişare sonucunda küresel gelişmelerin etkisiyle bir süredir etkisi hissedilen,

enflasyonun sonucu olan fiyatlarda meydana gelen artışların olumsuz etkilerinden Belediye Personelimizin bir nebze rahatlatılması ve hanelerine iktisadi anlamda bir katkı sağlanması hususunda promosyon anlaşmalarının gerçekleştirilmesi için Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Oprukçu beyefendiye yetki verilmiştir.

Bu anlamda, başta büyük sorumluluk alarak, konuyu gündeme alan ve büyük bir misyon üstlenen Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Oprukçu’ya, önergeyi veren Partimiz grubumuza çalışmalarından dolayı, Meclis oylamasında kabul edilmesi yönünde oy kullanan Meclis üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster