Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA, YAŞAM 12 Kasım 2022 369 Görüntüleme

İnşaat Sektörünün Parlayan Yıldızı Altınkaya İnşaat, Yeni Projelerini Hayata Geçiriyor

kardesleryaziicimasa

(Haber: Mesut Şahin)

2003 yılında mobilya sektöründeki yerini alan ve sektördeki tüm yenilikleri, müşterilerine kaliteli işçilik ve ekonomik olarak sunması ile de Ereğli’de kısa sürede büyüyen Altınkaya Mobilya, geçtiğimiz yıllarda inşaat sektörüne de girerek Ereğli’yi yeni ve modern yapılarla tanıştırmaya başladı.

Ereğli’de birçok noktada yaptığı binalarda ve dairelerde en son teknolojik ürünlerle estetiği bir araya getiren ve bu daireleri ekonomik olarak sunan Altınkaya İnşaat, hali hazırda devam ettiği projelerin yanısıra Ereğli’ye yeni bir proje daha kazandırıyor.

İnşa ettiği konutları, günümüz şartlarına uygun, dayanıklı, kullanışlı, konforlu, içerisinde modern mobilyalar tasarlayıp üreterek müşterilerinin beğenisine sunan Altınkaya İnşaat sahibi Mahmut Altınkaya, sektördeki ilerleyişlerinin, kaliteyi ve güveni her daim ön planda tutmalarından kaynaklı olduğunu söyledi ve yeni proje hakkında da bilgi verdi.

1980 yılında dünyaya gelen ve mobilya sektörüne 1997 yılında, Ereğli’de başlayan Mahmut Altınkaya, 2003 yılında da kendi firmasını kurarak Altınkaya Mobilya adı ile sektörde faaliyet göstermeye başladı. Mobilya sektöründe gösterdiği kalite ve güveni inşaat sektörüne de yansıtmaya karar veren Mahmut Altınkaya, 2019 yılında Altınkaya İnşaat adı ile sektördeki yerini aldı ve “kalite-güven” ilkelerini devam ettirerek, mobilya sektöründeki ilerleyişini inşaat sektörüne de yansıttı.

-Ekolojik Ortama Sahip Yeni Proje Geliyor-

Ereğli ilçesinde Lavanta Evleri ve Emine Hatun Evleri projelerini tamamlayarak hak sahiplerine teslim eden Altınkaya inşaat, Ziya Gökalp Mahallesinde 2 ayrı projesi ve Şinasi Mahallesinde Altınkaya Konutlarını da tamamlama aşamasına geldi.

Ziya Gökalp ve Şinasi mahallesi projelerinin yanısıra, Talatpaşa mahallesinde yeni bir projeye daha imza atacak olan Altınkaya İnşaat, inşa edeceği yeni projede sauna, yüzme havuzları, sosyal alanlar ve hobi balkonları yer alacak. Projesi önümüzdeki günlerde tamamlanacak olan ve ekolojik sosyal bir proje olan Talatpaşa Konutlarının inşaatı da önümüzdeki aylarda başlayacak.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster