Ana Sayfa EREĞLİ 3 Haziran 2022 220 Görüntüleme

MHP İlçe Başkanlığından 2023 Konulu Kapsamlı Toplantı

kardesleryaziicimasa

-MHP İlçe İstişare Toplantısı
-Adım Adım 2023 İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi tarafından organize edile “Adım Adım 2023 – İlçe İlçe Aydınlatma” toplantısı, Ereğli Bolkar Düğün Salonu’nda yapıldı. Toplantıya MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP Konya Milletvekili Esin Kara, MHP MYK Üyeleri Güzide Çıpan ve Özer Karakayacı, MHP Konya İl Başkanı Remzi Kararslan, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Emirgazi Belediye Başkanı Nurişen Koçak, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz ve parti yönetimi ile belediye meclis üyeleri, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun, STK temsilcileri, mahalle muhtarları ve partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, konuşmasında Cumhur İttifakına vurgu yaptı. İl Başkanı Remzi Karaarslan ise, Ereğli’nin, Milliyetçi Hareket Partisinin kalesi olduğunu vurgu yaptığı konuşmasında, “2023 haziran ayında yapılacak olan seçimde Cumhur İttifakı yeniden iktidara gelecek” dedi.

-Oprukçu: “Yerli ve Milli Bir Geleceği İnşa Edeceğiz”-

Toplantıda bir konuşma yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, konuşmasında Ereğli’nin il olması gerektiğine vurgu yaptı ve 1952 yılından bu yana il olma özlemi yaşayan Ereğli’nin 2023 öncesinde il olacağını söyledi.

Oprukçu, konuşmasını şu şekilde sonlandırdı: “Türkiye’nin, bir kurtuluş savaşı mücadelesi ile kazanılması gereken seçim atmosferine girildiği tabloda, aydınlatma toplantısının Ereğli’de yapılıyor olması önemli. Türkiye, dışarıdan organize edilen seçimle değil, yerli ve milli bir geleceği inşa etmek bakımından 2023’te Cumhur İttifakının başarılı olduğu seçimi hep birlikte yaşayacağız” dedi.

MYK Üyesi Özer Karakayacı ise konuşmasında, 2023 seçimleri sonrasında Türkiye’nin bölgesel gücünün tescil edildiği bir seçim olacağının altını çizdi.

-“Çıpan: Bekamızdan Taviz Vermeyeceğiz”-

MHP MYK Üyesi Güzide Çıpan ise, konuşmasında, geleceğin lider ülkesi Türkiye hedefinden asla vazgeçmeyeceklerini belirtti ve “Devletimizin bekasından asla taviz vermeyeceğiz. Siyasi dolandırıcılara fırsat tanımayacağız. Verdiğimiz mücadeleyi ve mücadele hedefimizi tane tane anlatacağız” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster