Ana Sayfa EREĞLİ 19 Eylül 2023 107 Görüntüleme

Namık Kemal Mahallesi Sakinlerinden Oprukçu’ya Teşekkür Ziyareti

nilsite
kardesleryaziicimasa

Namık Kemal Mahalle Muhtarı İbrahim Yıldırım ve mahalle sakinleri mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

 

“NAMIK KEMAL MAHALLE MUHTARIMIZ VE SAKİNLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Oprukçu: “Namık Kemal Mahalle Muhtarı Sayın İbrahim Yıldırım ve mahalle sakinlerimize mahallelerine yaptığımız hizmetlerden dolayı gerçekleştirdikleri nazik ziyaret için teşekkür ederim. Mahallelerimizde muhtarımızla iş birliği içerisinde mahalle sakinlerimizin istek, talep ve önerilerini de göz önünde bulundurarak sıcak asfalt çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ereğli’mize layıkıyla hizmet etme gayreti ve huzur şehri Ereğli’yi inşa etme kararlılığımızla tüm mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

“BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN OPRUKÇU’YA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

 

Yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Namık Kemal Mahalle Muhtarı İbrahim Yıldırım: “3 dönemdir mahallemde muhtarlık yapmaktayım benim muhtar olduğumda mahallemde doğalgaz, kanalizasyon, yol vs. hiçbir şey yoktu. Ne hikmetse 2009’da, bundan önceki dönemde de mahallemizin soğuk asfaltını yapan Belediye Başkanımız Hüseyin Oprukçu’ydu, 2023’e baktığımızda doğalgaz, kanalizasyon, yeraltı sulama, otobüs güzergahları hepsi yenilendi bunlarda emeği geçen, özellikle de bu sıcak asfaltın yapımında büyük katkı Başkanımızındır, çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

trendmasa
cayhansite
sitesolreklam
mugesag
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster