Ana Sayfa EREĞLİ 19 Eylül 2022 179 Görüntüleme

Narkotik Ekipleri ve Kaçakçılıkla Mücadele Ekiplerinden Başarılı Operasyonlar

kardesleryaziicimasa

Ereğli’de uyuşturucu maddeye yönelik yapılan uygulamalarda 1 kişi tutuklandı.

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen uygulamalarda, 1 şahsın üzerinden 10.82 gram metamfetamin maddesi, hırsızlık şüphelisi olarak aranan ve yakalanan A.Ç. isimli şahsın üzerinde 3.60 gram esrar maddesi, Eti mahallesinde durdurulan bir şahsın üzerinden kesici suç aletleri ile birlikte0.69 gram esrar maddesi ve2 adet sentetik ecza hap maddesi ele geçirildi. Şüphelilere adli işlem uygulandı. Uygulamalarda şüphe üzerine durdurulan 1 şahsın üzerinden ise 278 adet sentetik ecza hap maddesi ile 2.56 gram esrar yakalandı. Şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Öte yandan, Ereğli’de bir şahsın el yapımı alkol sattığı ihbarını alan emniyet ekipleri, şahsın evinde ve işyerinde yaptıkları aramalarda 2 adet 5 litre alkol bazlı madde ile 13 litre el yapımı alkol ele geçirdi. Olayla ilgili olarak şahsa cezai işlem uygulandı.

Çömlekçi Mahallesinde bir ikamete yapılan askında ise 1 adet 1 adet dijital sigara sarma makinesi, 1 adet nargile tütünü yapımında kullanılan hamur yapma makinesi, 1 adet elektrikli tütün kıyma makinesi, 2 adet dijital terazi, 3400 adet doldurulmuş makaron, 178 kilo nargile ve sigara tütünü, 48 kilo el yapımı nargile tütünü, 137 kilo nargile tütünü yapımında kullanılan sıvı, 400 adet boş nargile tütünü ambalajı ele geçirildi.  Şüpheli C.D isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest kaldı

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster