Ana Sayfa EREĞLİ 15 Mart 2022 282 Görüntüleme

Nurullah Yılmaz Anjiyo Ünitesini Sordu: “Neden Halen Çalışma Başlatılmadı”

kardesleryaziicimasa

DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, geçtiğimiz yıl AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun’un söz verdiği kalp anjiyo ünitesinin neden halen yapılmadığını sordu.

DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Zübeyir Dursun tarafından geçtiğimiz yıl Mart ayında açıklanan kalp anjiyo ünitesi için neden çalışmaların başlamadığını, ünitenin neden halen yapılamadığını sordu.

 Yılmaz, “Yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış”  diyerek başladığı açıklamasında, “AK Parti Ereğli İlçe Başkanı tarafından geçtiğimiz yıl Ereğli’ye kalp anjiyo merkez kurulacağı söylenmişti. Ama halen yapılmadı. Tarlada elektrikli yakıtı hiç bitmeyen traktör, 10 yıldan fazladır yeren inemeyen yerli uçak gibi, Ereğli’ye yapılacak olan anjiyo ünitesi de büüyk bir balon oldu, ellerinde patladı” dedi.

Ereğli’ye yapılacağı söylenen ancak yapılamayan anjiyo ünitesin, Ereğli’de yaşayan bir birey olarak sorduğunu da sözlerine ekleyen Yılmaz, “Biz, muhalefet partisinden öte, Ereğli’de yaşıyor olmayı ayrıcalık sayan, kent sorumluluğunu yaşam felsefesi edinmiş bir birey olarak soruyor ve sorguluyoruz. Konya’ya doğuma giden Ereğlili anne adayları, kalp krizi ve anjiyo için Niğde veya çevre illere giden hastalarımız, seçimlerde size bunun faturasını çıkaracaktır” dedi.

Nurullah Yılmaz, açıklamasını, “Devlet Hastanesinde soruşturması süren birini, parti teşkilatı olarak ödüllendirmeniz ve görevinin devamını sağlamanız da ne kadar doğru? Bu konudaki ısrarınız neden” diyerek sonlandırdı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster