Ana Sayfa EREĞLİ 31 Aralık 2021 408 Görüntüleme

Oprukçu’dan Yılın Son Gününde İki Ayrı Müjde

kardesleryaziicimasa

-EREĞLİ BELEDİYE BAŞKANI OPRUKÇU, KENTSEL DÖNÜŞÜM VE GIDA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ İLE İLGİLİ OLARAK YENİ GELİŞMELERİN YAŞANDIĞINI AÇIKLADI

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin oprukçu, yılın son gününde Ereğli Belediyesi personeli ile ve Ereği merkez ve taşra mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Ereğli Kültür Merkezi’nde düzenlediği toplantıda, 2021 yılının genel değerlendirmesini yapan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, zabıta ekiplerinin ilçe genelinde fahiş fiyat denetimlerini sürdürdüğünü belirtti ve mahalle muhtarlarının da fahiş fiyat artışları konusunda üzerlerine düşeni yapmalarını istedi.

Toplantıda yaptığı konuşmada Ereğli’de kentsel dönüşüm ve gıda ihtisas organize sanayi kurulması ile ilgili olarak iki ayrı müjde veren Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu, “Sayın Bakanımız, hemşerimiz Murat Kurum Bey’i ziyaretimizde Kentsel Dönüşüm ile ilgili Küçük Sanayi Sitesi’nin yerini Ocak ayında Belediyemize rezerv alanı olarak kazandırmanın sözünü aldık, hayırlı olsun. Bir diğer husus da Adabağ Mahallemizde Gıda İhtisas Organize Sanayi yapalım dedik vermediler, Sayın Bakanımız Murat Kurum Bey 5 Bin 300 hektarlık(5 Milyon 321 Bin metrekarelik) alanın İttifak hakkının Ereğli Belediyesi’ne verilmesi konusunda da talimatını verdi. Bu alanda insan sağlığına uygun şekilde organik tarım yapacağız. İş, aş mı Allah’ın izniyle yok yok bundan sonra” şeklinde konuştu.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster