Ana Sayfa EREĞLİ 16 Ocak 2022 461 Görüntüleme

“Parti Yönetiminin Tutumu Ve İhraç Kararı, Gültekin Ailesine Karşı Yapılmıştır”

kardesleryaziicimasa

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli Belediye Meclis Üyesi İmdat Gültekin’in, il disiplin kurulu tarafından partiden ihraç edilmesi ile ilgili olarak, önceki dönem CHP yöneticisi Murat Gültekin’den açıklama geldi.

Geçmiş dönemde CHP yönetiminde bulunmuş olan ve ihraç edilen İmdat Gültekin’in abisi olan Murat Gültekin, yaptığı açıklamada, partinin bu davranışının Gültekin soyismine karşı yapılmış bir tutum olduğunu söyledi.

Gültekin, açıklamasında şunlara yer verdi: “Parti ilçe yönetiminin, parti içerisinde kinleşme ve kutuplaşma yaratarak, asılsız iddialarla belediye meclis üyesi İmdat Gültekin’in partiden ihraç etmiş olması, yıllarca partinin çeşitli kademelerinde görev almış, yıllarca partinin her kademesinde gönüllü olarak hizmet etmiş olan Gültekin ailesine, Gültekin soyismine karşı yapılmış bir harekettir. Biz, bugüne kadar Cumhuriyet Halk Partili olmaktan gurur duyduk, Cumhuriyet Halk Partili olduğumuzu her yerde göğsümüzü gere gere söyledik. Bizim partililiğimizi tüm Ereğli çok yakından biliyor. Biz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin bu davranışını ve tutumunu kabul etmiyoruz. Parti ilçe yönetimi, kendi hatalarının faturasını belediye meclis üyesine kesmiştir” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster