Ana Sayfa EREĞLİ 19 Ocak 2022 206 Görüntüleme

Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır’a Destek Ziyaretleri Sürüyor

kardesleryaziicimasa

6 Şubat 2022 tarihinde yapılacak olan Ereğli Şoförler Odası Başkanlığı seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır’a destek ziyaretleri de sürüyor.

Görevde olduğu 4 yıl boyunca şoför esnafını güçlendiren çalışmalara imza atan ve bu çalışmaları ile takdir edilen Yalçın Bozkır; kendisine gösterilen ilginin, güvenin ve desteğin de verdiği güç ile bundan sonraki süreçte de projelerini gerçekleştirmeye devam edeceklerini kaydetti.

-Şoför Esnaflardan Destek Ziyaretleri-

Ereğli’de galerici esnafından taksici esnafına, kamyoncu esnafından servis şoförlerine, minibüsçü esnafına kadar tüm esnaf kesiminin desteklerini alan Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır, yediden yetmişe tüm şoför esnafının desteğini alıyor olmanın gurur verici olduğunu söyledi ve yeni dönemde de şoför esnafının daha ferah, daha rahat ve ekonomilerini güçlendirici, çalışma şartlarının kolaylaştırıcı çalışmalara imza atmaya devam edeceklerini söyledi.

Şoför esnafının kendilerine olan desteği ve güveni göstermek adına destek ziyaretleri gerçekleştirdiğini de dile getiren Bozkır, “Galerici esnafımız, minibüsçü esnafımız ziyaretleri ile destek veriyorlar. Ereğli’de şoför esnafı için yapılan çalışmaların devam etmesini istediklerini söylüyorlar” dedi. Şoför esnafının en yoğun olduğu bölgelerden  büyük bir kitlesel desteğin geldiğini ifade eden Bozkır, “Esnafımız hep oyalanmış, sadece parasal gelir olarak görülmüş. Biz göreve geldikten sonra yaşanan değişimi esnaflarımız ve üyelerimiz görüyor. O yüzden bize destek veriyorlar” dedi.

 

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster