Ana Sayfa EREĞLİ 3 Aralık 2022 413 Görüntüleme

Taşbudak Mahallesi Bitti, Belediye Ekipleri Beyören’e Geçti

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ereğli’nin dört bir yanında sürdürdükleri asfalt çalışmalarının yanısıra kilitli taş çalışmalarını da ara vermeden sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Zengen, Gökçeyazı ve Çiller Mahallelerinde kilitli taş çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, Taşbudak Mahallesinde başlattığı kilitli taş ve yol yapım çalışmalarını da tamamladı.

Taşbudak Mahallesinde stabilize sokakları kilitli taş ile kaplayan Ereğli Belediyesi Fen İşleri ekipleri, mahallede aynı zamanda yol ve köprü yapımını da tamamladı.

Taşbudak Mahallesindeki kilitli taş çalışmalarını tamamlayan belediye ekipleri, buradan da Beyören Mahallesine geçerek burada kilitli taş çalışmalarına başladılar.

Ereğli Belediyesinin, çalışma gerektiren mahalleler arasında 1 gün dahi ara vermeden ekip sevkiyatın yaparak gerek yol, gerek kilitli taş çalışmalarını bir an önce tamamladığını söyleyerek teşekkürlerini ileten Taşbudak Mahallesi muhtarı Mehmet Koçak, “Mahallemizde yapılan kilitli taş, yol ve köprü yapım çalışmalarından dolayı Belediye Başkanımız Hüseyin Oprukçu’ya, Fen İşleri Müdürümüz Cemal Çökel’e, ekip çavuşlarımıza ve belediye personeline teşekkür ediyorum” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster