Ana Sayfa KONYA, TÜRKİYE 22 Eylül 2022 187 Görüntüleme

TOKİ’den Ev Veya İşyeri Alanlara Peşin Ödemede İndirim Kampanyası

kardesleryaziicimasa

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TOKİ tarafından yapılan konutlarda yüzde 25 peşin ödeme indirimi getirdiklerini açıkladı.

ABD’de Türkevinde gazetecilerle bir araya gelen Erdoğan, TOKİ’den daha önce ev veya işyeri alan vatandaşlara peşin ödeme indirimi müjdesi verdi. Peşin ödeme indiriminden yararlanmak isteyenler için kampanya süreci bugün başlarken, 19 Ekim tarihinde sona erecek.

TOKİ’den ev veya iş yeri alıp da geri ödemesi devam eden vatandaşlarımız için yüzde 25 peşin ödeme indirimi kampanyası başlatıyoruz.” dedi. Bugün başlayacak olan kampanya 19 Ekim tarihinde sona erecek.

Erdoğan’ın, peşin ödeme indirimi ile ilgili yaptığı açıklamanın detayları şu şekilde: “TOKİ’den ev veya iş yeri alıp, geri ödemesi devam eden vatandaşlarımız için yüzde 25 peşin ödeme indirimi kampanyası başlatıyoruz. Borcun tamamını kapatamayacak olanlar ise bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yapabildikleri kadar ödemeye yüzde 25 indirim alabilecek. Bu kampanyadan, geri ödeme taksitleri 2021 yılı haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yeri alıcıları faydalanabilecek. Kampanya bugün başlayacak ve 19 Ekim’e kadar sürecek. Orada da inşallah kolaylaştırıcı olacağız.”

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster