Ana Sayfa EREĞLİ, SEÇİM ÖZEL 14 Mart 2023 193 Görüntüleme

Veysel Gönülal Partisinden Milletvekili Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

kardesleryaziicimasa

Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanı iken, milletvekili aday adaylığı için grevinden istifa eden Veysel Gönülal, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde partisinden Konya milletvekili aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Seçim kararının geçtiğimiz Cumartesi günü Resmî Gazete’de yayınlanmasının arından başlayan seçim süreci ve siyasi partilerin aday adaylığı takvimi açıklamalarından sonra başlayan aday adaylığı başvurularında CHP’den ilk başvuru Veysel Gnülal’dan geldi.

Partisinden Konya Milletvekili aday adaylığı başvurusunu ilçe veya il teşkilatından değil de genel merkez üzerinden yapması dikkat çeken Veysel Gönülal, başvuru sonrası yaptığı değerlendirmede, “Milletvekilliği aday adaylığı başvuru sürecinin başlaması ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezimizde resmi olarak başvurumu gerçekleştirdim. Bundan sonraki süreçte Ereğli’mizi başta ekonomik ve kültürel anlamda olmak üzere her türlü konuda kalkındırmaya, geliştirmeye ve il yapmaya yönelik çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster