ResimLink - Resim Yükle
Ana Sayfa EREĞLİ 1 Kasım 2022 207 Görüntüleme

Yıldırım Beyazıt Mahallesinden Oprukçu’ya 40 Yıllık Teşekkür

nilsite
kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesinin geçtiğimiz haftasonu itibari ile Şinasi Mahallesinden başlattığı asfalt seferberliğinde çalışmalar dün de Yıldırım Beyazıt Mahallesi ile devam etti. Yıldırım Beyazıt Mahallesinde tüm sokaklarda başlatılan sıcak asfalt çalışması, mahallede son 40 yılın çalışması olarak nitelendirildi.  Yıldırım Beyazıt Mahallesinde yapılan en son sıcak asfalt çalışmasının yaklaşık 40 yıl önce yapıldığı, 40 yıldan sonraki ilk sıcak asfalt çalışmasının, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu döneminde yapıldığı belirtildi.

-Ereğli Belediyesi 20 Bin Ton Asfalt İçin Çalışmalara Hız Verdi-

Yaz mevsimi boyunca asfalt ve kilitli taş çalışmalarını sürdüren Ereğli Belediyesi, 2022 yılı bitmeden 20 bin ton sıcak asfaltı daha Ereğli sokak ve caddeleri ile buluşturmak için çalışmalarına geçtiğimiz hafta itibari ile yeniden başladı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, haftasonu asfalt mesaisini Şinasi Mahallesinde tamamlarken, yeni haftaya Yıldırım Beyazıt Mahallesi sokaklarında sıcak asfalt çalışmaları ile başladı. Yıldırım Beyazıt Mahallesinde 40 yıldır sıcak asfalt çalışması yapılmayan sokaklara giren Ereğli Belediyesi ekipleri, başlattıkları çalışma ile mahallede 40 yıl aradan sonra bir ilk gerçekleştirmiş oldu.

-Mahalle Sakinlerinden ve Mahalle Muhtarı Aktaş’tan Teşekkür-

Yıldırım Beyazıt Mahallesinde sürdürülen asfalt çalışmalarını, belediye başkan yardımcıları ile birlikte yerinde inceleyen Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, inceleme esnasında vatandaşlarla da sohbet etti. Mahalle sakinlerinin teşekkürleri ile karşılanan başkan Oprukçu, vatandaşların mutlu olmalarının kendilerini de mutlu ettiğini söylediği açıklamasında, asfalt çalışmalarının Ereğli’nin ihtiyaç olan her mahallesinde her sokağında devam edeceğinin de altını çizdi.

trendmasa
ResimLink - Resim Yükle
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster