Ana Sayfa EREĞLİ 10 Eylül 2022 202 Görüntüleme

Aziziye Mahallesi Yollarının Yüzde 95’i Kilitli Taş Oldu

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesi, merkez ve taşra mahallelerde başlattığı kilitli taş çalışmasında rekor düzeye ulaştı. İlçeye bağlı Aziziye Mahallesinde bulunan sokakların yüzde 95’inde kilitli taş çalışmasını tamamlayan Ereğli Belediyesine, Aziziye halkından teşekkür geldi.

Aziziye Mahallesi muhtarı Selçuk Yücel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ereğli Belediyesinin Aziziye Mahallesinde 45 bin metrekare kilitli taş döşemesi yaptığını belirtti ve mahalledeki sokakların yüzde 95’inin kilitli taşla döşendiğinin altını çizdi.

Çalışmalardan dolayı Ereğli Belediyesine ve Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’ya mahalle halkı adına teşekkür eden muhtar Selçuk Yücel, çalışmaların devam ettiğini de belirtti ve şunlara yer verdi: “mahallemize Ereğli Belediyesi tarafından 45 bin metrekare kilit taşı yapılmıştır. Bu konuda efsane başkan sayın Hüseyin Oprukçu’ya, başkan yardımcısı Mustafa Şahin’e, Fen İşleri Müdürümüz Cemal Çökel’e ve ekibine mahallem ve şahsım adına çok çok teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunarım. Mahallemizin yüzde 95’ine kilit taşı yapılmıştır ve şuan kilit taşı yapımı devem ediyor. Yapılmayan yollarımız da yapılacak” dedi.

Bir 2 kişi, ayakta duran insanlar, gökyüzü ve şunu diyen bir yazı 'ZYEEYUG HİZMETLERDEN DOLAYI BELEDİYE BAŞKANIMIZ HÜSEYİN OPRUKÇU'YA TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ AZİZİYE MAHALLESİ MUHTARI SELÇUK YÜCEL 年 HERT' görseli olabilir

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster