Ana Sayfa KARAPINAR 14 Nisan 2022 231 Görüntüleme

Bakan Danışmanı Karapınarlıların Taleplerin Dinledi

kardesleryaziicimasa

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un danışmanı Mehmet Akif Küçükdağ, Karapınar ilçesine yapılan yatırımlar ve ilçede görülen eksiklerin giderilmesi adına incelemelerde bulunmak üzere Karapınar’a geldi.

İlçede yapılan yatırımları ve çalışmaları yerinde inceleyen Küçükdağ, incelemelerin ardından Karapınar Gençlik merkezinde gençlerle bir araya geldi. Karapınar Kaymakamı Oğuz Cem Murat, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, AK Parti ilçe bakanı Yusuf Zengin, MHP ilçe başkanı Ercan Alp, belediye meclis üyeleri, Milli Eğitim Müdürü İbrahim Önal, Emniyet Müdürü Muharrem Mete, STK temsilcileri ve meslek yüksekokulu öğrencilerinin katıldığı toplantıda, gençlerin talepleri alındı.

İlçedeki incelemelerini, yapılması gereken yatırımlar ve hizmetlerle ilgili taleplerin toplanması yönünde devam ettiren Mehmet Akif Küçükdağ, ilçede yaptığı görüşmelerde yeni bir alt geçit, yaşlı bakım evi, okul yapımı, devlet hastanesine ek bina, düğün salonu, hastaneye MR cihazı, mavi tünelden KOP suyu ve içme suyu taleplerini not alarak, talepleri değerlendireceklerini ve en kısa sürede çalışmalarına başlayacaklarını ifade etti.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster