Ana Sayfa EREĞLİ 18 Kasım 2022 243 Görüntüleme

Başkan Oprukçu Belkaya Programında Yoğun İlgiyle Karşılandı

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Cuma namazı sonrası belediye tarafından organize edilen yemekte Belkaya halkı ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun Belkaya mahallesi programına belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve birim müdürleri de eşlik etti.

-Ereğli’nin Yüzölçümü İstanbul’un Yarısı Kadar Ama İmkanları Yüzde 1’i Kadar-

Ereğli Belediyesi tarafından Belkaya Mahallesinde düzenlenen yemekte Belkaya Mahallesi halkına hitap eden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, göreve geldiklerinden bu yana Belkaya Mahallesinde 17 bin metrekare kilitli taş çalışması, 111 bin metrekare soğuk asfalt çalışması yaptıklarını ifade ederek, “Belkaya’mıza önemli ölçüde hizmet ettiğimizin farkındayız. Yani 111 Bin metrekare soğuk asfalt yapmışız, 16-17 Bin metrekare parke taşı çalışması yapmışız, bordürüyle, yolunuzla, sokağınızla, temizliğinizle, yamanızla bir fazla hizmet etmek için çırpınmışlığımız var. Allah’ın izniyle yapılmayan hiçbir sokak kalmayacak. Şehrimizin her bir köşesinde asfalta devam edeceğiz, bu noktada Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız, hemşerimiz Sayın Murat Kurum’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Tabi Ereğli büyük bir yer, yüzölçümü ile İstanbul’un tam yarısı kadar ama sahip olduğu imkan ve kaynakları dikkate aldığımızda İstanbul’un %1’i kadar bile yok. Ama tüm bunlara rağmen Allah’a çok şükür imkan ve fırsat bulmaya devam ediyoruz. Beldelerimize, köylerimize, şehrimizin merkez mahallelerine şükürler olsun hizmet etmeye devam ediyoruz, ölünceye kadar Rabbim sizlere hizmet etmeyi nasip etsin inşallah. Derdimiz bir fazla hizmet etmek suretiyle hemşerilerimizin duasına mazhar olmak. Kavgayla işimiz yok, endişemiz Türkiye’miz bizim, Türk Milleti’nin Anadolu’da ebedi varlığı bizim için çok önemli.” Dedi.

-Hizmet Etmeye Devam Edeceğiz. Tüm Mahallelerimizde Her Bir Sokağımız Asfaltla Buluşacak-

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, kısıtlı imkanlara rağmen hizmet etme gayretlerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirttiği konuşmasında, “Biz ölüme düğüne, bayrama gider gibi koşan insanlarız. Rabb-ül Aleminin lütfüyle teveccüh gösterdiniz üstelik yalnız başına yürürken seçtiniz. Hepinizden Allah razı olsun, ben Belkaya’ya borcumu çalışarak falan ödeyemem bu manada da çok borçlu olduğumu biliyorum.

Çalışmalarımız, belediyemizin kısıtlı imkanlarına rağmen aralıksız sürecek. İmkanlarımızı son demine kadar kullanarak sizlere hizmetlerimizi ulaştıracağız” dedi.

-Muhalefet Partilerini Eleştirdi-

Belkaya programındaki konuşmasında muhalefet partilerini de eleştiren Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, “, Sayın Cumhurbaşkanımızın Türk Devleti’nin ve Türk Milleti’nin istikbali için milli bir çizgide dik duran bir Cumhurbaşkanı olduğu gerçeğini de herkes görüyor. Takdir etmeyeni Allah taş eder. Onun ötesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok değerli lideri Devlet Bahçeli Bey olmasaydı, 15 Temmuz gecesi hükümetin arkasında olduğunu açıklamasaydı, ülkücülere yeşil ışık yakmasaydı ne olacaktı. Kardeş kavgası olacaktı, ülke kan gölüne dönecekti, birilerinin güdümüne girecekti, önüne geçtik mi? Teşekkür beklemedik ama birileri küfrederse alnını karışlarız. Tek derdimiz var, Cumhurbaşkanımızı inşallah hep beraber el birliğiyle, gönül birliğiyle seçelim. Beraberinde de Milliyetçi Hareket Partisi’ni güçlü bir şekilde TBMM’ne koyalım. Sayın Cumhurbaşkanımıza da, Sayın Devlet Bahçeli Bey’e de bugün ülkenin dünden daha çok ihtiyacı var. Bunu görmeyen gözlere de inşallah gösterelim. Değerli arkadaşlar eğri oturup doğru konuşalım, 6 tanesi bir arada bir tanesi de masanın altında 7 tanesi, 17 tanesi bir araya gelse ne yazar. Bu ülkede FETÖ’nün ve PKK’nın hükümran olduğu bir tabloda yaşamaktan Allah’a sığınırım. Onun içindir ki Belkayalılar olarak, hemşerilerimiz olarak PKK’nın hükümran olmasını kabullenmeyiz. En son İstiklal Caddesi’nde patlatılan bomba, bir tanesi evet terörün her türlüsüne karşıymış, söylesene PKK’nın patlattığını cümle alem biliyor, söylesene kardeşim, lanetlesene PKK’yı, yok lanetlemezler PKK’nın partisinden oy istiyorlar, onlara sırtlarını dayama derdindeler. Dur demekte sizin elinizde Allah’ın izniyle sizlerle el birliği, gönül birliğiyle hep beraber başaracağız” şeklinde konuştu

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster