Ana Sayfa EREĞLİ, HALKAPINAR, KONYA, TÜRKİYE 8 Mayıs 2024 151 Görüntüleme

BBP Genel Başkanı Destici Ereğli Belediyesini ve Halkapınar İlçesini Ziyaret Etti

kardesleryaziicimasa

Büyük Birlik Partisi genel başkanı Mustafa Destici, Halkapınar ilçesini ziyareti öncesinde Ereğli Belediyesini ziyaret etti. Halkapınar ziyareti öncesinde Ereğli’ye gelen Mustafa Destici, partisinin Ereğli teşkilatında ilçe başkanı ve partililerle bir araya geldi. Destici’nin parti ziyaretinde Ereğli Belediye başkanı Umut Akpınar da hazır bulundu ve Destici ile masa tenis oynadı.

-Destici Ereğli Belediyesini Ziyaret Etti-

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Ereğli teşkilatının ziyaretinin ardından, beraberinde Halkapınar Belediye başkanı Mehmet Vardar ile birlikte Ereğli Belediyesini ziyaret etti ve belediye başkanı Umut Akpınar’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

-Vardar’ın Tüm Sözlerinin Arkasındayız-

Ereğli programının ardından Halkapınar ilçesine geçen Mustafa Destici, burada yaptığı konuşmada, Büyük Birlik Partisinden belediye başkanı seçilen Mehmet Vardar’ın, seçim sürecinde verdiği tüm vaatlerin ve sözlerin arkasında olduklarını dile getirdi. Ankara’ya dönüşünde ilk görüşmesinin, Halkapınar’a doğalgaz getirilmesi üzerine olacağını dile getiren Destici, Vardar’ın seçim vaatleri arasında yer alan Aksu’nun ilçeye kazandırılmasın da sağlayacaklarını ifade etti. Burada düzenlenen yemekli toplantının ardından İvriz’e geçen genel başkan Destici, Bozkır ilçesindeki programına katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

 

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster