Ana Sayfa EREĞLİ 3 Ağustos 2022 210 Görüntüleme

Bil Kolejinde Yeni Eğitim Öğretim Yılının İlk Toplantısı Yapıldı

kardesleryaziicimasa
Bil Koleji Eğitim Kurumunda, 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk toplantısı Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan Başkanlığı’nda gerçekleştirildi.
Bil Koleji Eğitim Kurumu, 2022-2023 yılında gerçekleştirilecek olan yeni eğitim-öğretim yılına hızlı giriş yaptı. Okulların kapanmasının ardından ‘yaz kurslarının’ düzenlendiği okulda, yeni eğitim ve öğretim yılının da planı bugün gerçekleştirilen toplantı ile yapıldı.
Okul konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan, yeni eğitim ve öğretim yılında öğretmenlerimize başarılar dileyerek bu sene Bil Koleji’nin akademik başarıda çok daha iyi yerlerde olacağının altını çizdi.
Konuşmaların ardından yeni eğitim ve öğretim yılı için okul bünyesine katılan yeni idari kadro ve öğretmenlerin tanışması gerçekleştirildi.
Okula yeni katılan öğretmenlerin kendilerini tanıtmasının ardından Ereğli’de eğitim ve öğretim anlamında adından söz ettiren, yıllarca eğitim hayatı içerisinde başarıdan başarıya koşan ve geçmiş dönemlerde TED Koleji’nde müdürlük yapan Mutlu Arı’nın da Bil Koleji Eğitim Kurumunun yeni Kampüs Müdürü olarak göreve getirildiği Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ercan tarafından açıklandı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster