Ana Sayfa EREĞLİ, SEÇİM ÖZEL 17 Mart 2023 156 Görüntüleme

Doktor Ali Sayar Aday Adaylığı Başvurusunu Genel Merkeze Yaptı

kardesleryaziicimasa

CHP’den Konya Milletvekili aday adaylığı için geçtiğimiz günlerde görevinden istifa eden doktor Ali Sayar, aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

Dr. Sayar, dün görevinden istifa ederek parti üyeliğini gerçekleştirdikten sonra bugün de erken saatlerde  Ankara’da CHP Genel merkezinde milletvekili aday adaylığını resmileştirdi. Dr. Sayar, başvurusunun ardından şunları söyledi :

“Ülkemiz, Konyamız, özelinde de şehrimiz Ereğlimiz çok zor günler geçiriyor. Sürekli halkın arasında ve sahada olan bir milletvekili  adayı olarak sorunları bire bir görüyor ve yaşıyoruz. Çözüm önerilerimiz var, devletin içinden yetişmiş halkçı bir cumhurbaşkanı adayımız var. Bu süreçte 13. Cumhurbaşkanımız  Sayın  Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte milletvekili olarak görev yapmak, kendisine destek vermek, milletimize hizmet etmek bizim için büyük bir onur olacak. Aday adayı olmamız yönünde bugüne kadar bizi teşvik eden, motive eden güç veren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki herşey çok güzel olacak.”

Dr. Ali Sayar, Ankara’da bazı temaslarda bulunduktan sonra Ereğli’ye dönerek çalışmalarına devam edeceğini de ifade etti.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster