Ana Sayfa EREĞLİ 17 Mart 2023 127 Görüntüleme

MHP İlçe Başkanı Musa Yılmaz: “Afet Bölgesini En Son Bozkurtlar Terk Edecek”

kardesleryaziicimasa

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Ereğli Şubesi, Ereğli Belediyesi ve MHP Ereğli İlçe Başkanlığı işbirliğinde deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlara ulaştırılmak üzere konteynerler Ereğli’den afet bölgesine gönderildi

MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Ereğli Şubesi, Ereğli Belediyesi ve MHP Ereğli İlçe Başkanlığı işbirliğinde deprem bölgesine gönderilen konteynerlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bölgeyi en son bozkurtlar terk edecek” dedi ve şunlara yer verdi: “Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla asrın felaketinde TÜRKAV Genel Merkezimizin, TÜRKAV Ereğli Şubemiz, Ereğli Belediyemizin ve İlçe Başkanlığımızın işbirliğinde Deprem bölgemize depremzede vatandaşlarımızın geçici ikamet edebilecekleri konteynerleri yola çıkmıştır.

Allah, kazasız belasız ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı nasip eylesin.

İhtiyaç sahiplerinin barınabileceği bir geçici yaşam olmasını temenni ediyoruz.

Milliyetçi-Ülkücü hareket olarak, hem deprem bölgesinin ihtiyaçlarının karşılanmasında, hem de bölgemizdeki depremzede yurttaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması hususunda Genel Başkanımız, Liderimiz Sn. Dr. Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi; “bölgeyi en son “Bozkurtlar” terk edecektir.

O da en son ihtiyaç sahibinin tek bir ihtiyacı kalmadığında…” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster