Ana Sayfa EREĞLİ, YAŞAM 1 Ağustos 2022 247 Görüntüleme

Ereğli Belediyesi Hobi Bahçeleri Alanına 97 Adet Yeni Bahçe Yaparak Hizmete Sundu

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesi tarafından Toros Mahallesinde bulunan hobi bahçeleri alanına 97 adet yeni bahçe yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Konya’nın Ereğli ilçe belediyesi tarafından, Toros Mahallesinde daha önceden yapılan 35 adet hobi bahçesine, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun talimatları ile 97 adet daha eklenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Üretime verdiği destek ile her platformda öne çıkan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu; hem vatandaşların huzurlu vakit geçirmelerini sağlamak, hem de bireysel üretimlerine katkıda bulunmak amacı ile, hobi bahçelerinin sayısını 4 kat artırarak 97 adet yeni hobi bahçesi yaptı.

Hobi bahçeleri ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu; “Belediyemiz tarafından hemşerilerimizin organik ürünler yetiştirmelerine destek vermek ve huzurlu vakit geçirmelerine olanak sağlamak amacıyla 97 adet Hobi Bahçesi yapıldı. İlk planlamamızda sayı azdı fakat hemşerilerimizin yoğun talep ve ilgisi üzerine bu sayı 97’ye çıktı ve hepsi şartları sağlayan hemşerilerimize teslim edildi. Aile bazında olsa da üretim bizim için çok değerlidir. Üretime ve üretmek isteyen her bir hemşerilerimize gereken desteği veriyoruz. Bu noktada Adabağ’da başlattığımız organik tarım projemiz de bunun en büyük örneğidir. Bunun yanında doğayı canlandırmak ve en önemlisi huzuru inşa etmek için elimizden ne geliyorsa yapıyor, tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” ifadelerini kullandı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster