Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA, KÜLTÜR-SANAT, TÜRKİYE 20 Mayıs 2024 148 Görüntüleme

Ereğli Belediyesinin 5 Gün Süren 19 Mayıs Etkinlikleri Grup Tuvana ve Doğukan Manço Konseri İle Son Buldu

kardesleryaziicimasa

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Ereğli’de Grup Tuvana ve Doğukan Manço konseri düzenlendi.

Ereğli belediye başkanı Umut Akpınar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında düzenlenen konserde, göreve yeni geldiklerini ve 23 Nisan kutlamalarının aceleye geldiğini söylemiş, 19 Mayıs kutlamalarının daha canlı olacağının sözünü vermişti. Verdiği sözü yerine getiren Akpınar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları kapsamında 5 gün devam eden etkinlikler düzenledi. Etkinlikler, 19 Mayıs 2024 Pazar günü Grup Tuvana ve Doğukan Manço konseri ile tamamlandı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı kutlamaları, 15 Mayıs 2024 tarihinde gençlik konserleri ve tiyatro oyunları ile başladı. Akşam saatlerinde, günbatımı gençlik konserleri adı ile Oğuz Ata Sosyal tesislerinde düzenlenen konserlerde gençler güzel zamanlar geçirirken, gençlik konserlerinden hemen sonra da Kültür Merkezinde 4 gün boyunca tiyatro ve şiir dinletileri etkinlikleri gerçekleştirildi.

–Etkinlikler Grup Tuvana ve Doğukan Manço Konseri ile Taçlandırıldı-

Ereğli Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler, 19 Mayıs 2024 Pazar günü Grup Tuvana ve Doğukan Manço konseri ile taçlandırıldı. Atatürk Anıtı önünden başlayan Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü, konserin düzenleneceği Perşembe pazarı alanına kadar devam etti. Yürüyüşe ve konsere, Ereğli Belediye Başkanı Umut Akpınar, CHP Ereğli ilçe başkanı Nejat Türktaş ve parti yönetimi ile belediye meclis üyeleri ve Yeniden Refah Partisi ilçe başkanı Uğur Akdoğan, Yeniden Refah Partisi belediye meclis üyesi Zuhal Savaş da katıldı.

-Gençlerimizin Geleceği İçin Çok Şeyler Yapacağız-

Konser öncesi konuşma yapan başkan Umut Akpınar, bu ülkenin gençleri için çok şey yapacağız. Ereğli’nin gençleri için çok şey yapacağız. Hepimiz bugüne kadar hep hayaller kurduk ve bu hayalleri gerçekleştirmek için harekete geçeceğiz” dedi.

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

www.danvideopro.weebly.comm

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster