Ana Sayfa EREĞLİ 23 Ocak 2022 226 Görüntüleme

Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır’dan Açıklama

kardesleryaziicimasa

Ereğli Şoförler Odası Başkanı Yalçın Bozkır, haftasonu yollarda mahsur kalan sürücülere yönelik yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak ve Belkayalılar Derneğinin kendisine yönelik ithamları üzerine bir açıklama yaptı.

Bozkır, Ereğli-Konya karayolunda mahsur kalan araç sürücülerine yönelik yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak yaptığı değerlendirmede; “Biz Ereğli’mizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık. Yolda kalan sürücülerimizin yanlarında olduk” dedi.

Belkayalılar derneğinin kendisi ile ilgili olarak yaptığı ithamlara da değinen Bozkır, derneğe verdiği bağış sözünü yerine getirdiğini ifade etti ve “Şoförler Odası bir tüzel kişiliktir. Bir resmi kurumdur. Buraya giren çıkan tüm evraklar, paralar, yönetim kurulunun onayına tabidir. Belkayalılar derneğinden arkadaşlarımız odamızı ziyaret ettiler ve yönetime yeni seçildiklerin söyleyerek destek istediler. Biz de bu konuyu yönetim kurulu toplantımızın olduğu bir günde değerlendirelim dedik. Yönetim kurulu toplantımızın ardından da söz verdiğimiz desteği sağladık. Bunu Belkaya Mahallesi muhtarımız da biliyor. Ancak bu durumu birilerine rant sağlamak için kullanacak olan arkadaşların bunu bizim odamızdan yapmamalarını istiyoruz. Biz hiçbir zaman yörecilik yapmadık. Bunu tüm Ereğli halkı biliyor. Bizim Belkaya’ya önem verdiğimizi de tüm Belkayalılar biliyor” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster