Ana Sayfa EREĞLİ 8 Ocak 2023 225 Görüntüleme

Ereğli’de 08 Ocak 2023 Tarihinde Vefat Edenler

kardesleryaziicimasa

Ereğli’de 08 Ocak 2023 Tarihinde Vefat Edenler ve Defnedildikleri Yerler

1-) YAŞAR ÇAKMAKTEPE: Aslen Kozana muhacirlerinden olan, halen Ereğli’de ikamet eden, Ereğli Belediyesinden emekli Hatice ve Süleyman oğlu, Bahri, Hayri, Güzide, Hatice, Murat, Abdullah, Süleyman ve Fatih Çakmaktepe babaları, Mehmet Çakmaktepe ve Ayşe Özekinci ağabeyleri YAŞAR ÇAKMAKTEPE. Cenazesi, 08 Ocak 2023 tarihinde Ebuderda Mezarlığında defnedildi.

2-) AHMET YİĞİT: Aslen Ulumeşe Mahallesinden olan, halen Ulumeşe Mahallesinde ikamet edeni Murat, Fatma, Ali ve Hasan babaları, sümerbanktan emekli AHMET YİĞİT. Cenazesi, 08 Ocak 2023 tarihinde Ulumeşe Mahallesinde defnedildi.

3-) ESAT YILMAZ: Aslen Emirgazi ilçesi Gölören Mahallesinden olan, halen Ereğli Hamidiye Mahallesinde ikamet eden, Kerim oğlu, Vedat, Sedat ve Yılmaz ağabeyleri, Ayşegül, Merve, Gizem ve Şerife babaları gardiyan ESAT YILMAZ. Cenazesi, 08 Ocak 2023 tarihinde Çerkez Mezarlığında defnedildi.

4-) SEBAHATTİN AKÇORA: Aslen Emirgazi ilçesi Gölören Mahallesinden olan, halen Gölören Mahallesinde ikamet eden, merhum Ethem Akçora ve Hatice Akçora oğlu, Fadime, Ethem, Taci, Medine, Anakız ve Mustafa kardeşleri SEBAHATTİN AKÇORA. Cenazesi, 08 Ocak 2023 tarihinde Gölören Mahallesinde defnedildi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster