Ana Sayfa EREĞLİ 19 Kasım 2022 383 Görüntüleme

Ereğli’de Cinci Hoca Vakası. Cin Çıkarma Seansı Ölümle Sonuçlandı

kardesleryaziicimasa

Konya’nın Ereğli ilçesinde cinci hoca vakası. Cin çıkarma seansında, içine cin kaçtığı iddia edilen vatandaş boğularak öldü.

Konya’nın Ereğli ilçesinde Suriye uyruklu 38 yaşındaki Hasan Alluş, ambulansla kaldırıldığı Ereğli Devlet Hastanesinde hayatın kaybetti. Yapılan otopside Alluş’un boğularak öldüğü, kaburga kemiklerinde ve boyun kemiklerinde kırıklar olduğu tespit edildi.

Soruşturmayı derinleştiren ve hayatını kaybeden Hasan Alluş’un ifadesine başvuran Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, korkunç itirafla karşılaştılar.

Hayatını kaybeden Alluş’un ailesi verdikleri ifadede; hayatını kaybeden Hasan Alluş’un içine cin girdiğini düşündüklerini ve çevrede cinci hoca diye bilinen yine Suriye uyruklu 39 yaşındaki İbrahim El Hac Ali’yi çağırdıklarını, İbrahim El Hac Ali’nin, Alluş’un içindeki cini çıkaracağını söyleyerek Alluş’u yatırıp boğazını sıkmaya başladığını söylediler. Alluş’un bir süre sonra nefessiz kaldığını söylediler.

Olayla ilgili olarak sözde cinci hoca İbrahim El Hac Ali ve hayatını kaybeden Hasan Alluş’un ailesi ile yakını olan 5 kişi gözaltına alındı.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster