Ana Sayfa EREĞLİ, TÜRKİYE 10 Aralık 2022 595 Görüntüleme

Ereğlili İsim Belediye Başkanlığına Aday Olduğunu Açıkladı

kardesleryaziicimasa

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğünde çeşitli kademelerde görev yapan ve sonrasında Menemen Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Ereğlili siyasetçi Şenol Öğütlü, katıldığı bir canlı yayın programında, önümüzdeki yerel seçimlerde Menemen Belediye Başkanlığı için aday adayı olacağını açıkladı.

Canlı yayın programında yaptığı açıklamada, Menemen Belediye Başkanlığı için aday adayı olmasının nedenini de açıklayan Öğütlü, bu kararı almasında Menemen halkının kendisine gösterdiği ilginin temel faktör olduğunu belirtti ve önceliklerinin ülke yönetiminde iktidara gelmek olduğuna dikkat çekti.

-Öncelikle Vatandaşlara Kendimizi İyi Anlatmamız Lazım-

Yerelde ve genelde iktidarın yolunu açmak için, halkın yaşadığı temel sorunlar ve çözümleri üzerine vatandaşlara kendileri iyi anlatmaları gerektiğine dikkat çeken Şenol Öğütlü; “Gençlerimiz geleceğinden emin değil. Çiftçilerimiz ektikleri ürünün hasatlarından umutsuz, esnaflarımızın siftahsız dükkan kapattığı günler oluyor. Ülkemizde her kesim farklı farklı ekonomik temelli sorunlar yaşıyor. İşte bu sorunları vatandaşlara iyi anlatmak gerekiyor” dedi.

-Menemen’de Yarım Kalan Projelerim Var-

Menemen Belediye Başkanlığı için aday adayı olmayı düşündüğünü belirten Şenol Öğütlü, Menemen’de yarım kalan projelerinin olduğunu söyledi ve Menemenli vatandaşların sorunlarının çözümüne yönelik bu projeleri hayata geçireceğini belirtti.

“Menemen’de gençlerimizle sık sık bir araya geliyorum. Menemen’in köylerinde vatandaşlarımızla sık sık dertleşiyorum” diyen Öğütlü; “Gençlerimizin temel sorunu işsizlik. Köylülerimiz tarım ve hayvancılığın geldiği noktadan şikayetçi. Menemen halkının dertleri fazla ama bu dertlere derman olabilecek projeler üretilmemiş. Menemenliler bir arayış içerisinde ve bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla, gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle bu arayışlarında bana gösterdikleri teveccühle belediye başkanlığı aday adaylığı kararını aldım” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster