Ana Sayfa EREĞLİ, KONYA, TÜRKİYE 10 Aralık 2022 217 Görüntüleme

Yurdun Tamamı Yağmurlu Havanın Etkisine Giriyor. Kar Yağışı Beklenmiyor

kardesleryaziicimasa

Meteorolojiden alınan verilere göre, Ereğli ve çevresi, haftayı yağışlı geçirecek. Ereğli’de bugün gece saatlerinden itibaren etkili olması beklenen yağmurun Perşembe gününe kadar devam etmesi bekleniyor. Yağmurun etkili olacağı günlerde hava sıcaklıklarında önemli bir düşüş beklenmiyor. Pazartesi günü hava sıcaklığı en yüksek 14, en düşük 6 derece; Salı günü en yüksek 13, en düşük 5 derece, Çarşamba günü en yüksek 12, en düşük 5 derece olacak. Perşembe gününden sonra ise hava sıcaklıkları 19 ila 20 derece civarında seyredecek. Yeni yılın ilk haftasına kadar ise Ereğli bölgesinde kar yağışı görülmeyecek.

-Konya’da Yeni Haftada Hava Durumu-

Meteorolojiden alınan son verilere göre, Konya’da bugün ikindi saatlerinden itibaren yağmur etkili olacak. Yağışların Perşembe gününe kadar sürmesi beklenirken, hava sıcaklıkları 16 ila 12 derece arasında değişecek.

-Türkiye’de Hava Durumu-

Meteoroloji verilerine göre, yurt genelinde yağmurlu hava hakim olacak. 11 Aralık Pazar günü Orta Anadolu ve Ege Bölgesi yağmurlu, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi parçalı bulutlu olacak. Marmara bölgesinde ise yağmur ve fırtına bekleniyor.

12 Aralık Pazartesi günü Orta Anadolu, Doğu Karadeniz, Orta Karadeniz, Ege, Marmara ve Akdeniz bölgesinde yağmur, Doğu Anadolu’nun büyük kısmında kar yağışı bekleniyor. Güneydoğu Anadolu Bölgesi çok bulutlu, Doğu Karadeniz bölgesi ise parçalı bulutlu olacak.

13 Aralık Salı günü Doğu Karadeniz bölgesinde kar yağışı beklenirken, yurdun geri kalanında yağmur etkili olacak.

14 Aralık Çarşamba günü Ege bölgesinde İzmir ve Aydın parçalı bulutlu olacak. Ege bölgesinin diğer kentlerinde yağmur bekleniyor. Doğu Anadolu Bölgesinde kar yağışı beklenirken, Trakya bölgesinde hava çok bulutlu olacak. Yurdun geri kalanında yağmurun etkili olması bekleniyor.

15 Aralık Perşembe günü Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesi çok bulutlu, İç Anadolu ve Akdeniz bölgesi parçalı  bulutlu olacak. Yurdun geri kalanında ise yağmur etkili olacak.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster