Ana Sayfa EREĞLİ 9 Ekim 2022 159 Görüntüleme

Ereğlispor’a Prim Desteği Verdiler. Manavgat Maçı İçin De 100 Bin TL Prim Sözü

kardesleryaziicimasa

Ereğli’nin sevilen iş insanları ve Ereğlispor sevdalıları Murat Dorse sahipleri Murat ve Tülay Şengün’den Beta Trafo Ereğlispor’a büyük destek geldi. Keçiborlu Bld. Spor ve Manavgat maçlarına prim veren Şengün ailesi bu jestleri ile Ereğlispor için öncü oldu.

BAL Ligi 8’inci Grupta mücadele eden Beta Trafo Ereğlispor’a Şengün ailesinden büyük destek geldi. Her zaman Ereğlispor’un yanında olan Murat Dorse sahipleri Murat ve Tülay Şengün bugün oynanan Keçiborlu Bld. Spor maçı sonrası futbolcuların terleri kurumadan maç primlerini dağıttı. Takımı tebrik eden Şengün ailesi desteğin devam edeceğini de kaydetti.

“MANAVGAT MAÇINA 100 BİN TL PRİM SÖZÜ”

Keçiborlu Bld. Spor maçının primini futbolcuların teri kurumadan dağıtan Şengün ailesi Manavgat maçı içinde prim sözü verdi. Maçla ilgili açıklama yapan Murat Şengün; “Söz verdiğimiz gibi Bilgin Başkanı kırmadık onun yanında olduk. Bu iştiraki sadece bizlerin değil Ereğli halkının da acilen takımı yalnız bırakmamasını istiyorum. Söz verdiğimiz gibi soyunma odasında futbolcularımızın terleri soğumadan primleri dağıttık. Başkana bir maç prim demiştim. Daha önce Manavgat maçına prim açıklamıştık. Şimdi o maça da açıklıyorum 100 bin TL prim vereceğiz” dedi.

“EREĞLİ HALKI ŞENGÜN AİLESİNİ ÖRNEK ALSIN”

Şengün ailesinin desteğinin ardından teşekkür eden Kulüp Başkanı Bilgin Kamış; “Gereken ilkleri yaratıyor Şengün ailesi. Buradan Ereğli halkına söylüyorum ki örnek alsınlar. Murat kardeşimizi örnek alsınlar ki destek olsunlar. Bu şehrin parası mı yok? Gelip destek versinler ki, bizlerde çıkıp elimizden geleni yapalım” şeklinde konuştu.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster