Ana Sayfa EREĞLİ, HALKAPINAR 24 Temmuz 2022 313 Görüntüleme

Halkapınar’da Düzenlenen Konsere Ereğli’den ve Halkapınar’dan Binlerce Kişi Katıldı

kardesleryaziicimasa

Konya’nın Halkapınar ilçe belediyesi tarafından düzenlenen Grup Göktürkler ve Ece Mumay konserine Halkapınar ve Ereğli ilçelerinden binlerce kişi katıldı.

Halkapınar Belediyesinin her yıl düzenlediği konserler bu yıl da devam etti. Halkapınar ilçe meydanında düzenlenen konserde ilk olarak Grup Göktürkler sahne aldı. Grup Göktürkler ile güzel vakit geçiren katılımcılar, sonrasında sahne alan Ece Mumay ile coşkulu bir gün geçirdiler. Emrah Çakıcı ve Burcu Taşdemir’in sunumları ile gerçekleşen konser geç saatlere kadar sürdü.

Konsere, MHP Konya il Başkanı Remzi Karaarslan, Akören ilçesi Belediye Başkanı İsmail Arslan, Konya Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Edip Yıldız, Ak Parti Emirgazi İlçe Başkanı Uğur Çanakçı, AK Parti Halkapınar İlçe Başkanı Fatih Köşker, MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, MHP Emirgazi İlçe Başkanı Mehmet Tanrıverdi, MHP Halkapınar İlçe Başkanı Ali İhsan User, DEVA Partisi Ereğli İlçe Başkanı Nurullah Yılmaz da katıldı.

Konsere katkı sağlayan işadamlarına ve katılımcı protokole, Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal tarafından plaket ve hediyeler takdim edildi. Konserde konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, “Her yıl düzenlediğimiz halk konserimize Ereğli, Halkapınar ve Emirgazi’den katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ilk değildi, son da olmayacak. Halkapınar Belediyesi olarak sosyal ve kültürel etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster