Ana Sayfa EREĞLİ 2 Nisan 2022 510 Görüntüleme

İmdat Gültekin MHP’ye Katıldı

kardesleryaziicimasa

2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden belediye meclis üyesi seçilen ve geçtiğimiz aylarda Cumhuriyet Halk Partisi’nden ihraç edilen İmdat Gültekin, Milliyetçi Hareket Partisi’ne katıldı.

Siyasi hayatını Milliyetçi Hareket Partisi’nde sürdürme kararı alan İmdat Gültekin’e parti rozeti, parti yönetimi ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı törende MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz tarafından takıldı.

MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, rozet töreninde yaptığı açıklamada, “Siyasette her şey nasip, 06 Ekim 2021 tarihinde Ereğli için önemli karar alarak, meclis toplantısına katılma yönünde irade gösteren ve sonrasında Belediye Meclis çalışmalarına bağımsız Meclis üyesi olarak devam ederek, tavrını Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana kullanan İmdat Gültekin’i kutlayarak, hayırlı olsun” dedi.

Partiye katılan İmdat Gültekin ise, “Herkesin Ramazan ayını kutluyor, bundan sonraki çalışmalarımızı Milliyetçi Hareket Partisi’nde gerçekleştireceğimi bildiriyor,  inşallah herkes için hayırlı olur, ilginiz ve temennileriniz için teşekkür ederim” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster