Ana Sayfa EREĞLİ 10 Şubat 2022 216 Görüntüleme

Kaymakam ve Belediye Başkanı Otogarda Mahsur Kalan Yolcuları Ziyaret Ettiler

kardesleryaziicimasa

Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ve Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Selçuk Muğdatoğlu, Ereğli-Konya Karayolunun kapalı olması nedeni ile otogarda bekleyen vatandaşları ziyaret ettiler. Geceden bu yana otogarda beklediklerini ifade eden yolcular, yolculuk boyunca Ereğli Belediyesinin kendilerine yardımcı olduğunu söylediler ve “Yolculuğumuz boyunca birçok merkezde mahsur kaldık ama hiçbir yerde belediyeyi göremedik. Sadece Ereğli Belediyesi yolda kalan vatandaşların yanında oldu” dediler.

-Karayolları Ekipleri Çalışmalarını Sürdürüyor-

Ereğli Kaymakamı Edip Çakıcı, burada yaptığı açıklamada, karayolları ekiplerinin yolun en kısa sürede açılması için çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüğünü söyledi ve “Rüzgar ve tipi, açılan yollarda karları savurarak yeniden kapatıyor. Karayolları ekiplerimiz en geç 2 saat içerisinde yolu trafiğe açacaklar” dedi.

-Yolculara Çorba ve Çay Dağıttılar-

Ereğli Belediyesine ait mobil araçların otogara gelmesi ile, Kaymakam Çakıcı, Başkan Oprukçu ve Emniyet Müdürü Muğdatoğlu, yolculara çorba ikram ettiler. Belediye ekipleri de otogar içerisince ve çevresinde bulunan tüm yolculara ikramlarını sürdürdüler.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster