Ana Sayfa EREĞLİ, HALKAPINAR 21 Haziran 2022 400 Görüntüleme

Konfederasyonun Yerel Yönetimler Sorumlusu Ereğli Muhtarlar Derneğini Ziyaret Etti

kardesleryaziicimasa

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Konya Muhtarlar Derneği Başkanı Hamdi Demir, Ereğli Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Türkiye Muhtarlar Konfederasyonunda yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı görevini üstlenen, aynı zamanda Konya Muhtarlar Derneği Başkanı olan Hamdi Demir, Ereğli Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, dernek başkanı Memduh Karaca ve muhtarlar ile bir araya geldi. Ziyarete, Emirgazi ilçesi Meşeli Mahallesi muhtarı Mehmet Okumuş ile Öbektaş Mahallesi Muhtarı Özlem Çelik de katıldı.

 Muhtarlara, çalışmalarındaki başarılarından dolayı teşekkür belgesi de takdim eden Hamdi Demir, Ereğli ziyaretinin ardından Halkapınar ilçesine geçti. Halkapınar Muhtarlar Derneğini ziyaretinin ardından Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal’ı ziyaret eden Demir, “Halk hizmetinde yerel yönetimlerin, yerel yönetimlerde de muhtarların devlet ile vatandaş arasında üstlendiği köprü vazifesinin yerine getirilmesinde üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getiren belediyelerimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster