Ana Sayfa KONYA 16 Ağustos 2022 202 Görüntüleme

Konya SMMMO, Aşure Etkinliği Düzenledi

kardesleryaziicimasa

Konya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası, Muharrem Ay’ı dolayısı ile her yıl düzenlediği aşure etkinliğini bu yıl da düzenledi. Oda binası önünde gerçekleşen aşure etkinliğine çok sayıda oda üyesi katıldı.

Muharrem Ay’ının ve Aşure gününün önem ve anlamını unutmamak adına bu etkinliği düzenlediklerini ifade eden Konya SMMMO Odası Başkanı Abdil Erdal, Muharrem Ay’ı ve aşure bilincinin yaygınlaşması adına da bu tür etkinliklerin önemli olduğuna dikkat çeken bir konuşma yaptı.

Aşure etkinliğini her yıl düzenlediklerini ve bundan sonraki yıllarda da bu geleneği devam ettireceklerini ifade eden Erdal, yaptığı konuşmada şunlara yer verdi:

“Örf, adet, gelenek ve göreneklerimizi yaşatmak adına düzenlemiş olduğumuz aşure etkinliğimize meslektaşlarımız ve Konyalı hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi. İçinde bulunduğumuz mübarek aya yakışır şekilde paylaşımda bulunmanın birlik ve beraberliğimizin artmasına da katkısı olacaktır. Konya Mali Müşavirler Odası olarak yalnızca eğitim faaliyetlerimizle değil, meslektaşlarımız için sosyal faaliyetlere de öncelik veriyoruz. Bugün düzenlediğimiz aşure etkinliğimiz gibi benzer sosyal etkinliklerimiz önümüzdeki günlerde de aralıksız devam edecek.” dedi.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster