Ana Sayfa EREĞLİ 15 Kasım 2022 199 Görüntüleme

Mahalle Muhtarı ve Mahalle Halkı, Başkan Oprukçu’yu Kurban Keserek Karşıladılar

kardesleryaziicimasa

Ereğli Belediyesinin ilçe genelinde başlattığı ve yoğun bir şekilde sürdürdüğü sıcak asfalt çalışmaları aralıksız devam ederken, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’nun, belediye ekiplerinin Çimencik Mahallesindeki çalışmaları incelemesi sırasında kurban kesildi.

Ereğli Belediyesi, ilçedeki tüm mahallelerde başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Merkez mahallelerin yanısıra taşra mahallelerde de asfalt çalışmalarını sürdüren Ereğli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çalışmalarını Çimencik Mahallesi ile sürdürdü.

Çimencik Mahallesinde devam eden çalışmaları yerinde incelemek için mahalleye giden Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu mahalle halkının sürprizi ile karşılandı. Mahalle muhtar Mahmut Kural ve mahalle halkı, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu’yu kurban keserek karşıladılar.

-Asfalt Çalışmaları Devam Edecek-

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, Çimencik Mahallesinde yaptığı açıklamada, asfalt çalışmalarının aralıksız devam edeceğine vurgu yaptı ve şunlara yer verdi:  “Toplamda 20 Bin Ton’u bulacak sıcak asfalt atağını Yıldırım Beyazıt Mahallemizde başlatmıştık, sonrasında Türbe, Doğu Elagözlü, Batıelagöz, Çömlekçi, Eti, Atakent ve Fatih Mahallelerimizle devam ettik. Özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz, bu noktada Çimencik Mahallemizde devam eden çalışmalarımızı yerinde inceledik. Nezaket örneği göstererek hizmetlerimizden duyduğu memnuniyeti ifade eden mahalle muhtarımıza teşekkür ediyorum. Teşekkür beklemiyoruz, tek amacımız şehrimize layıkıyla hizmet etmek ve hemşerilerimizin hizmetlerimizden memnun olması bizim için çok büyük onur kaynağıdır. Bundan sonraki süreçte de aynı azim ve kararlılıkla sıcak asfalt çalışmalarımıza devam edeceğiz”

 

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster