Ana Sayfa HALKAPINAR 30 Nisan 2022 436 Görüntüleme

Mehmet Bakkal’dan Ramazan Bayramı Mesajı

kardesleryaziicimasa

Halkapınar Belediye Başkanı Mehmet Bakkal, Ramazan Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Ramazan Ay’ınnda, ev ve mahalle ziyaretleri ile, vatandaşlarla iç içe olduklarını ifade eden Mehmet Bakkal, mesajında şunlara yer verdi:

“Rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının sonunda bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan Ayının hepimizde güçlendirdiği manevi anlayış sayesinde, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmanın sevincini, iftar sofralarını paylaşmanın mutluluğunu, bizi birbirimize yakınlaştıran sevgi, dostluk ve kardeşlik gibi bağların önemini daha güçlü duygularla yaşadık.

Ramazan ayında yaptığımız Teravih, Cuma Buluşmaları ve mahalle ziyaretleri ile hemşehrilerimiz ile iç içe olmaya, rahmet ayı Ramazan’ın bereketini hep birlikte yaşamaya gayret gösterdik. Bu buluşmalarda ayrıca hemşehrilerimizin fikirlerinden istifade ettik, dostluk ve kardeşlik bağlarımızı güçlendirdik. Yaptığımız iftarla toplumun farklı kesimlerinden hemşehirlerimizle bir araya geldik ve sevgi bağlarımızı kuvvetlendirdik. Ramazan Ayı’nın rahmet ve bereketini bizlere dolu dolu yaşatan Allah’a şükürler olsun. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin bayramını tebrik eder, bayramın şehrimiz, ülkemiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim”

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster