Ana Sayfa EREĞLİ 29 Ağustos 2022 139 Görüntüleme

MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

kardesleryaziicimasa

MHP Ereğli İlçe Başkanı Musa Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajda, “30 Ağustos yurt tutan zaferdir” dedi.

Musa Yılmaz, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajda şunlara yer verdi:

30 Ağustos, tarihe karşı büyük bir mesuliyettir.

30 Ağustos, işgalci güçlere karşı son ve kesin darbedir.

30 Ağustos, bir asırlık şanlı destandır.

30 Ağustos, yurt tutan zaferdir.

30 Ağustos Zaferi, Büyük Türk milletinin Anadolu’daki varlığından rahatsız, bağımsızlığına hayran milletin, hürriyetine ket vurmak isteyen; işgalci bedhahların imha edilmesi, denize dökülmesi, vatan topraklarından sökülüp atılması, Türk’ün varlığına kast edilmeyeceğinin acı bir dersidir.

Büyük Taaruz ile hızlanan kurtuluş mücadelesi, milletimizin var olma ve birlikte yaşama arzusunun gönüllerde yükseldiği bir meşale olmuş ve kutlu bir dönem olarak tarihteki ayrıcalıklı yerini almıştır.

Müstakil ve onurlu yaşayabilmek adına tarihe karşı büyük sorumluluğu tekrar tekrar omuzlarına alarak önderlik gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve dillere destan mücadelesiyle kahramanlık gösteren kutlu ecdat onur ve gurur nişanesidir. Bu kutlu miras ilelebet, muhafaza ve müdafaa edilecek bir hazinedir.

Bu düşüncelerle, gıpta edilecek mücadelesiyle liderlik yapan başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve Milli mücadele kahramanlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyor, 30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin 100. yıldönümünü kutluyor, birliğimizin ve milli bekamızın daim olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

trendmasa
sitesolreklam
verayan
Hazır Site by Uzman Tescil webmaster